Kuidas saame Teid aidata?

Kui palkate töötaja väljastpoolt Eestit, siis võtame enda kanda järgmised tegevused:


  • Migratsioon Eestisse - Taotleme viisad, elamisload ja muud vajalikud dokumendid, et uus kolleeg saaks Eestis kiirelt tööle asuda.
  • Välistöötaja sisseelamine - Aitame pangakonto avamisega, perearsti leidmisega ja kõige muu relokatsiooniga seonduvaga, mis uude riiki kolimisel vajalik.
  • Kodu otsimine - Tutvustame linna, aitame leida töötaja soovidele vastava elukoha, nõustame läbirääkimistel ja tõlgime üürilepingu. Vajadusel aitame isegi patjade, voodilinade ja köögitarvete soetamisel.
  • Kooli ja lasteaia leidmine - Kui Teie töötaja kolib Eestisse koos lastega, siis aitame leida sobiva kooli ja/või lasteaia.
  • Koolitamine - Tutvustame Eesti kultuuriruumi ja räägime, kuidas asjad Eestis käivad. Meie läbiviidud koolitused on personaalsed ja koostatud vastvalt Teie soovidele ja vajadustele.

Lisaks pakume:
  • Konsultatsiooni ettevõtetele - Aitame teil välja töötada tegevuskava ja ettevõttesisesed protsessid välistöötaja toetamiseks, pakume koolitusi kultuuridevaheliste erinevuste teemal.

Mõned meie armsad kliendid

Ettevõttest

MoveMyTalent aitab inimestel täita unistusi uues keskkonnas. Armastame Eestimaad ja meil on rõõm oma kaunist riiki uutele elanikele tutvustada, et nad tunneksid end siin teretulnult ja turvaliselt. 

MoveMyTalent on Eesti suurim välismaalastele tugiteenust pakkuv ettevõte - oleme aidanud Eestisse kolida üle 600 talendil ja nende perekondadel. Muudame välistöötaja toetamise lihtsaks.


Meie meeskond 

Väike kollektiiv võimaldab meil töötada klientidega personaalselt ja pakkuda spetsiaalselt vajadusele kujundatud relokatsiooni teenuseid. Lisaks sellele, et teeme oma tööd professionaalselt, oleme ka muidu vahvad ja toredad.


Hanno Ahonen
CHIEF EXECUTIVE OFFICER
Kristiina Kibe
Relocation consultant
Saale Kreen
Relocation consultant
Laura Sildmäe
Partner (maternity leave)
Lilika Käis
relocation consultant
Kristin Aru
Relocation consultant (maternity leave)

Meie koostööpartnerid

Mõned MoveMyTalent'i head abilised, tänu kellele saame oma tööd veelgi paremini teha.